SEMACO
  ul. Grota Roweckiego 8A, 95-200 Pabianice       admin@cuttingpartner.pl        +48 605-076-715

TWOJA WIZJA, NASZE DOŚWIADCZENIE

RAZEM Tworzymy Modę!

O nas

Witaj w świecie mody i pasji do tworzenia!
Jesteśmy CUTTING PARTNERS i od 2007 roku rozwijamy się w samym sercu łódzkiego okręgu tekstylnego. Nasza historia to opowieść o zrozumieniu mody, odważnej pracy poza schematami i ogromnym doświadczeniu.
Naszą podróż rozpoczął założyciel firmy, Poul Erik Christensen, który ma na swoim koncie ponad 30 lat pracy w przemyśle tekstylnym. Początkowo prowadził swoją działalność w Ikast w Danii a od 2000 roku w Polsce, gdzie wspiera go zespół wykwalifikowanych, zaangażowanych i doświadczony polskich pracowników.
W Cutting Partners nie ograniczamy się do słów. Misją naszego zespołu jest wspieranie klientów przy przekształcaniu ich wizji w rzeczywistość. Jesteśmy tutaj, by dostarczać modne trendy w doskonałej relacji ceny do jakości. Razem zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie w realizacji ich zamówień, łącząc otwartość, kreatywność i najnowocześniejsze technologie.
Dziękujemy za dotychczasową wspólną podróż i cieszymy się, że nadal możemy oferować wysokiej jakości modę powstałą w naszej firmie.

oferta - PRODUKCJA WYROBÓW TEKSTYLNYCH

Cutting Partners oferuje swoim klientom profesjonalne usługi w zakresie produkcji odzieży na zlecenie. „OD POMYSŁU… PO DOSTAWĘ”.
Jako jedni z nielicznych możemy zapewnić surowce do produkcji. Posiadamy własne dzianiny do wybarwienia pod zadany kolor. Współpracujemy także z importerami jakościowych dzianin, tkanin i dodatków.
Nasze atuty to KOMPLEKSOWOŚĆ, DOŚWIADCZENIE i profesjonalna OBSŁUGA klienta. Cały cykl produkcyjny odbywa się pod jednym dachem. W naszej ofercie jest:

Designing clothes and preparing cloth for sewing and cutting concept with top view of young woman seamstress use ruler and soap for drawing pattern on fabric in atelier studio. Small business concept

Konstrukcja

nasi specjaliści przygotują cyfrowo każdą formę według rysunku czy wzoru klienta, pracujemy w systemie LECTRA

2.wzorcownia

Wzorcownia

Tutaj odszywamy pierwowzory, konsultujemy technologię szycia, szukamy rozwiązań, wykorzystując nasze doświadczenie podążamy za wytycznymi klienta. To ważny etap przed rozpoczęciem produkcji seryjnej.

3.krojownia

Krojownia

Nasz cutter LECTRA Vector Fashion IQ50, to nowoczesna, inteligentna i precyzyjna maszyna. A towarzyszące jej oprogramowanie do przygotowania układów kroju pozwala zmniejszyć zużycie materiału, i bardziej optymalne go wykorzystać. Zlecenia krojenia są błyskawicznie realizowane.

Interior of garment factory shop. Closes making atelier with several sewing machines. Tailoring industry, fashion designer workshop, industry concept

Szwalnia

Wyposażoną w wiele specjalistycznych maszyn, obsługiwanych przez doświadczoną kadrę pracowników, co finalnie przekłada się na wysoką jakość wyprodukowanej odzieży.

5.drukowanie wszywek

Drukowanie wszywek

Drukowanie wszywek pielęgnacyjnych, rozmiarowych, naklejek, etykiet również można nam powierzyć.

Świadczymy również usługi przeszycia z dzianin i tkanin powierzonych nam przez klienta.
Podejmujemy się projektów wymagających specjalnych wykończeń takich jak:

6.DRUK

Druk

7.HAFT

Haft

Od lat współpracujemy z dużymi międzynarodowymi sieciami handlowymi, przez co jesteśmy profesjonalnie przygotowani do realizacji zleceń dla klientów wymagających terminowości i jakości.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w kreowaniu niezapomnianych kolekcji i wspólnie tworzyć modę, która inspiruje i fascynuje.

Krojenie

Posiadamy automatyczne krajarki i stoły do lagowania o długości 25m. Świadczymy usługi krojenia dzianin i tkanin na zlecenie. Nasz automatyczny cutter LECTRA Vector Fashion IQ50 to nowoczesna, inteligentna i precyzyjna maszyna. A towarzyszące jej oprogramowanie do przygotowania układów kroju pozwala zmniejszyć zużycie materiału i optymalnie go wykorzystać.

Zobacz filmik

Podklejanie

Oferujemy usługi wzdłużnego podklejania materiałów (tkanin i dzianin) na klejarkach taśmowych. Dostępna szerokość do 90cm. Belki o większej szerokości możemy przeciąć, by dostosować je do podklejarki.

Kupony materiału

Posiadamy w sprzedaży kupony materiału o długości 1,5 metra i fabrycznej szerokości. Różnorodne materiały są złożone w kostkę, mogą zostać opatrzone Państwa naklejką cenową lub być przygotowane w inny sposób, według potrzeb. Będą gotowe do sprzedaży w sklepach internetowych i stacjonarnych typu ‘zrób to sam’ DIY, dla hobbistów i osób chcących własnoręcznie przygotować stroje dla swoich bliskich.

Wgrzewanie termotransferów

Na automatycznych prasach transferowych SEFA wgrzewamy przygotowany wcześniej nadruk. Odpowiednie ustawienia czasu, nacisku, temperatury zapewnią solidną jakość wgrzania. Powierzchnia płyty grzewczej 13x13 cm, 50x40cm.

Certified by Control Union
CU 1180135

Jesteśmy certyfikowanym producentem GOTS (Global Organic Textile Standard), co pokazuje naszą biznesową dojrzałość oraz chęć samorozwoju. Stosujemy się do wytycznych GOTS w kwestiach społecznych i środowiskowych. Zapewniamy ciągłość łańcucha dostaw, etap produkcji wyrobu gotowego odbywający się w naszej firmie spełnia wymogi GOTS, przez co produkt finalny wyprodukowany przez nas również może posiadać certyfikat GOTS.

Dzianiny stosowane przez nas do produkcji posiadają certyfikat OEKO-TEX. Znak ten potwierdza, że produkt został przebadany przez niezależny instytut badawczy Stowarzyszenia OEKO-TEX®. OEKO-TEX® Standard 100 zapewnienia odpowiedni poziom bezpieczeństwa zdrowotnego na wszystkich poziomach produkcji wyrobu włókienniczego począwszy od wytwarzania przędzy aż do produkcji wyrobu gotowego.

Celująco przeszliśmy audyt BSCI i jesteśmy nominowanym producentem AMFORI. Przestrzegamy kodeksu postępowania, pracujemy zgodnie z zadanymi kryteriami tego standardu. Wymogi odpowiedzialności społecznej i środowiskowej mają u nas zastosowanie.

Wybrane Realizacje

Kontakt

ul. Grota Roweckiego 8A
95-200 Pabianice Polska

NIP: 731-19-63-253

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek
7:00-16:00
Tel: +48 605-076-715
e-mail: admin@cuttingpartner.pl

    Przewiń na górę